Ekskursioonid

Pakume erinevaid võimalusi, et  lähemalt tutvuda Kihnu saare ja kultuuriga.

Autoringsõit

Ühe-, kahe- või kolmetunnine ekskursioon lahtises veoauto kastis ja võimalik ka koos ekskursioonijuhiga. Autokasti mahub pinkidele istuma maksimaalselt 25 inimest. Kui teid on rohkem, saame teha mitu ekskursiooni või kombineerida autosõitu jalgsimatkaga.

Ühetunnine autoringsõit (ekskursioonijuhita). Läbitakse  kõik neli Kihnu küla: Sääre küla, Linaküla, Rootsiküla ja Lemsi. Vahepeatus saare lõunatipus majaka juures.
Kahetunnine autoringsõit (ekskursioonijuhiga). Tavamarsruut: Läbitakse kõik neli Kihnu küla ja vahepeatus saare lõunatipus majaka juures. Külastame kokkuleppel ka muuseumit, kirikut, tuletorni ja rahvamaja. 

Kolmetunnise autoringsõidu marsruut kokkuleppel. Tavamarsruudile lisaks on võimalik  teha peatus Kihnu Jõnni sünnikohas, külastada Lohu käsitööpoodi või Mõnu käsitöötalu. Ekskursiooni marsruut võimalik kokku leppida vastavalt soovidele.

Autoringsõidu üks tund 40 €. Lisandub tasu ekskursioonijuhile, tuletorni-, muuseumipiletid.

Jalgsimatk

Loodushuvilised või muidu sportlikud inimesed võivad Kihnu saart avastada ka jalgsi. Marsruudi võite valida ise või liikuda meie poolt välja pakutud liikumisteed mööda.
Jalgsimatka on võimalik kombineerida autoringsõiduga, kui tegemist on suurte gruppidega. Näiteks   pool gruppi (25 inimest) liigub jalgsi muuseumisse või teise kokkulepitud kohta ja jätkab sealt ekskursiooni veoauto kastis, samas kui teised lõpetavad oma teekonna jalgsimatkaga. Saare kultuurikeskmest, kus asuvad muuseum, kirik, kool ja rahvamaja,  on Tollile on u 3 km.