Maastikumäng

Mängu eesmärgiks on pakkuda aktiivset tegevust Kihnu looduses. Mängus läbitav vahemaa on kokku u 6 km, mille läbimiseks on aega orienteeruvalt 2 tundi. Kõige tublim meeskond saab preemia.

Mängu algus- ja lõpp-punktiks on Tolli turismitalu. Alguspunktis saavad kõik meeskonnad kaardi, millele on märgitud punktid, mis tuleb läbida. Punktid on tähistatud värviliste (siniste) lipukestega. Igas punktis ootab mängijaid kiletaskus ülesanne või küsimus, millele tuleb vastata. Vastused märgitakse vastuselehele, mille meeskond saab kaasa koos kaardiga. Palume küsimustelehe pärast vastamist tagasi kiletaskusse panna järgmiste tulijate jaoks!

Samuti tuleb igal võistkonnal punktist kaasa võtta oma võistkonna värvi täht, millest lõpp-punktis saab kokku panna võtmesõna. Õigesti kokku pandud võtmesõna annab 20 punkti.

Lisaks ülesannete lahendamisele on meeskonnal võimalik teenida lisapunkte teekonnal üles korjatud leidude eest (vt nimekirja allpool). Leiud peavad mahtuma taskusse või kätte st kotti kasutada ei tohi.

Punkte antakse õigete vastuste ja leitud asjade eest. Võidab meeskond, kes on kogunud kõige enam punkte. Kui meeskonnad on kogunud võrdse arvu punkte, antakse  neile lisaülesanne.

Lisapunkte saab järgmiste leidude eest:

             lihvitud klaasitükk rannast 10  punkti

             auguga kivi  20  punkti

Hind grupile 120 eurot.

Täpne hind selgub teenusepakkujaga konsulteerides.

 

Head mängulusti ja avastamisrõõmu!