Paadiretked

Kui Sa oled seiklushimuline või  tahad osa saada mereromantikast, siis pakub Tolli turismitalu Sulle võimalust paadiga merele minekuks. Külalisi sõidutame  mootorpaadiga – laius 1,75 m, pikkus 4,72 m,  mootor 25hj. Paati mahub 3 inimest. Paadiretked tuleb eelnevalt kapteniga kokku leppida ja sõit toimub  vastavalt ilmaoludele. Selleks kindlasti vajalik kinnitus (telefoni teel) enne paadiretke. Paadiretkede tellimine ja täpsem info telefonil +372 527 7380!

Kaatriga Kihnu või Kihnust mandrile

Reis paadiga Munalaiust Kihnu või Kihnust Munalaidu. Kui tahad  merereisi teha paadiga, siis helista  ja kokkulepitud ajal on kaater sadamas Sind ootamas! Sõidu kestus on 20 minutit (sõltuvalt ilmast). Paati mahub 3 inimest ja kimpsud-kompsud.

Ühe reisi hind (olenemata inimeste arvust) 60.00 €  (kaptenil kulub sõidule kokku 40 minutit).

Lõbusõit merel

Kui Sa tahad kogeda,   paadiga merel olla või kui Sa pole varem üldse  paadiga mere peal käinud, on see hea võimalus järele proovida. Aga miks mitte teha üllatus kallimale, perele või sõpradele ja kutsuda nad meresõidule. Lõbusõit alates poolest tunnist.  Paat pool tundi 30.00 € .

Kalapüügiretk

Kui tahad veidigi aimu saada Kihnu kalurite igapäevasest elust, siis pakume võimalust koos  püügijuhiga kalaretkele minna. Retke kestus u 1,0+ 1,0 tundi. Õhtul sõidame merele ja laseme püügijuhiga koos mutid (kalavõrgud) sisse (1,0 tundi) ning hommikul toome jälle välja (1,0 tundi). Järgneb kala välja võtmine ja võrkude  puhastamine. Kui on õnne, siis on ka kala! Saagi eest püügijuht ei vastuta!
Retke hind 80.00 €.
Kui näkkab, siis võimalik kala suitsutamine.